Programista Android

praca it: etat dla Inter-Permit Group Sp. z o. o. / Wrocław

Tagi: Android

Dla producenta oprogramowania online dla klientów biznesowych. Firma od wielu lat odnosi sukcesy na rynku polskim i rynkach zagranicznych, jest nastawiona na rozwój zarówno firmy, jak i swoich pracowników. Aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław

Zadania:

projektowanie, nowych rozwiązań mobilnych dla smartfonów i innych urządzeń mobilnych
wybór technologii potrzebnych do realizacji projektów
tworzenie i zarządzanie dokumentacją projektową
współpraca z innymi zespołem wewnątrz firmy

Wymagania:

minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie programowania aplikacji na Android (poparte gotowymi aplikacjami)
pasja do tworzenia ładnych, funkcjonalnych aplikacji mobilnych
znajomość komunikacji z REST API
dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

pełną wyzwań i dynamiki pracę w innowacyjnym środowisku, z pasjonatami w swojej branży
atrakcyjne wynagrodzenie – od 5000 zł netto!
pracę w oparciu o własną działalność gospodarczą

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-20
Wyświetlona: 4631 razy