Project Manager / Account Manager

praca it: etat dla Pro-Creation / Warszawa

Tagi: Project Manager account

Agencja interaktywna Pro-Creation poszukuje od zaraz pracownika na stanowisko

Zakres obowiązków: – prowadzenie projektów (w tym tworzenie harmonogramów i dokumentacji) – komunikacja z Klientami

Od kandydatów oczekujemy: – umiejętności podejmowania trafnych decyzji, także pod presją czasu – doświadczenia w organizowaniu projektów informatycznych i/lub marketingowych – wiedzy na temat technologii internetowych i narzędzi e-marketingowych – umiejętności koordynowania pracy zespołu i definiowania priorytetów – kreatywności, zaangażowania, skrupulatności i konsekwencji

Dodatkowe atuty: – doświadczenie na podobnym stanowisku – wiedza techniczna/programistyczna

Naszemu przyszłemu pracownikowi oferujemy: – Szansę na pracę dla prestiżowych Klientów, nie tylko na rynku polskim – Satysfakcjonujące wynagrodzenie – Prywatną opiekę medyczną – Spokojną i przyjazną atmosferę pracy – Poszanowanie jego wolnego czasu (praca w godzinach 9-17)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-20
Wyświetlona: 5533 razy