Młodszy programista .NET

praca it: etat dla JOBS. PL / Warszawa

Tagi: Programista C# Net MySQL SOLID

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Nasz klient, jest liderem segmentu rynku “Outdoor Retail” (sprzęt i odzież sportowa) i obecnie posiada 180 sklepów na terenie Wielkiej Brytanii i innych krajów europejskich (także w Polsce) oraz rozbudowaną sieć sklepów internetowych, pragnie stworzyć pierwszy w Polsce oddział developerski. W tym celu poszukuje entuzjastycznego i utalentowanego kandydata na stanowisko:

Młodszy Programista .NET
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
•programowanie na platformie .NET,
•tworzenie scenariuszy unit test,
•tworzenie dokumentacji technicznej,
•implementacja rozwiązań zgodnie z dokumentacją.

Wymagania:
•ukończenie studiów na kierunku informatyka lub pokrewnym (możliwe ostatnie lata studiów),
•dobra znajomość.net C# 5.0,
•znajomość Entity Framework 6,
•dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:
•praktyczna znajomość zasad SOLID,
•doświadczenie z zakresu TDD, MVC oraz znajomość baz danych (Transact-SQL, MSSQL).

Oferta:
•interesująca i ambitna praca w międzynarodowym środowisku,
•atrakcyjne wynagrodzenie,
•możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
•stałość zatrudnienia,
•praca w miłej atmosferze.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-20
Wyświetlona: 4850 razy