Administrator Sprzętu IT

praca it: etat dla Devonshire Sp z o.o. / Kraków

Tagi: Administrator Sprzętu IT

Opis Stanowiska:
-odpowiedzialność za zarządzanie sprzętem IT (hardware/ software)
-zarządzanie bazą danych z numerami seryjnymi sprzętu
i-dentyfikowanie sprzętu nieoznaczonego i włączanie go na listę zasobów firmy
-zarządzanie sprzętem wychodzącym i oddwanaym
-zarządzanie licencjami
-współpraca z Działem Audytu
-wsparcie zespołu zakupów IT

Wymagania
-płynny angielski (główny język używany w pracy)
-świetne umiejętności organizacyjne i analityczne
-preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku lub innym, potwierdzającym zdolności administracyjne

Oferujemy
-stałe zatrudnienie w ramach umowy o pracę
-prywatną opiekę medyczną
-parking przed biurem
-dopłatę na paliwo (do prywatnego samochodu)
-owoce
-przemiłą atmosferę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-24
Wyświetlona: 5219 razy