Senior Technical Specialist, BMC Blade Logic

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: bmc blade logic automation

Ostrawa, Czechy (możliwość dojazdu z innymi pracownikami z terenu śląskich miast)

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Opis stanowiska:
• Całościowe wdrażanie rowiązań
• Projektowanie rozwiązań z zakresu automatyki
• Instalowanie I utrzymywanie oprogramowania
• Testowanie funkcjonalności różnych wersji oprogramowania
• Tworzenie I testowanie rozwiązań dla klientów
• Tworzenie procedur i instrukcji dla działu produkcji
• Przekazywanie instrukcji dotyczących nowych wydań odpowiednim zespołom operacyjnym
• Zapewnianie trzeciej linii wsparcia
• Przekazywanie wiedzy na temat wykorzystania stworzonych narzędzi

Wymagania:
• Doświadczenie w zakresie przypadków użycia automatyzacji oraz zarządzania środowiskiem automatyzacji, w szczególności BMC BladeLogic Suite (BMC Server Automation oraz BMC Atrium Orchestrator)
• Ogólna wiedza na temat automatyzacji procesów i systemów IT
• Poświadczone sukcesami doświadczenie w instalowaniu, konfigurowaniu I utrzymywaniu oprogramowania systemowego
• Podstawowa wiedza w zakresie serwerów, systemów operacyjnych, sieci oraz frameworków (PCI/DSS, CIS)
• Znajomość języków skryptowych
• Kierunkowe wykształcenie wyższe lub odpowiednie doświadczenie

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Możliwości rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-25
Wyświetlona: 5271 razy