Praca dla programistów, testerów, administratorów (Niemcy/Austria/Szwajcaria)

praca it: etat dla RECRUIT.PL Agencja Rekrutacyjna / Niemcy, Austria, Szwajcaria

Tagi: administrator tester programista C++ Java

Dla naszego klienta, wrocławskiej firmy outsourcingowej, w związku z rozwojem ich działalności w krajach niemieckojęzycznych, szukamy obecnie programistów, testerów oprogramowania i administratorów IT otwartych na pracę w Niemczech, Austrii lub Szwajcarii na zasadzie umowy kontraktowej firma-firma lub na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u klienta końcowego.

Ze względu na to, że w przypadku 80% projektów, realizowanych w wymienionych krajach, językiem projektowym jest język niemiecki, znajomość tego języka na poziomie co najmniej średniozawansowanym (B1/B2) jest bardzo istotnym kryterium.

Kandydaci otwarci na relokację za granicę otrzymają szansę rozpoczęcia lub kontynuowania swojej kariery w branży IT w międzynarodowym środowisku sprzyjającym szybkiemu poprawieniu swoich umiejętności językowych, jak również możliwość uczestnictwa w ciekawych i złożonych projektach realizowanych przez klientów końcowych z zastosowaniem najnowszych technologii i metodologii projektowych.

Lokalizacja: Niemcy lub Austria lub Szwajcaria
NR REF 14/L4/13/57

Obowiązki:
- analiza wymagań, funkcjonalności, procesów i rozwiązań i doradztwo w zakresie technicznym i funkcjonalnym;
- projektowanie systemów i oprogramowania w zakresie funkcjonalności, architektury i rozwiązań technologicznych;
- w zależności od swojego podstawowego zakresu kompetencji w obszarze IT: programowanie (Java, .NET, C++, front end, mobile), testowanie lub administracja IT w ramach bieżących projektów realizowanych po stronie klienta końcowego;
- udział w projektach tworzenia, rozwoju i utrzymania oprogramowania i systemów IT o dużej skali.

Oczekujemy:
- minimum 1 roku doświadczenia w międzynarodowych projektach IT w roli architekta, programisty, testera lub administratora;
- doświadczenia w pracy z klientem końcowym w różnych etapach cyklu projektowego (analiza, projektowanie, tworzenie, zarządzanie wymaganiami i zmianą, UAT i utrzymanie);
- bardzo dobrych umiejętności analitycznych;
- bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole;
- dobrej znajomości języka niemieckiego i angielskiego;
- chęci do relokacji za granicę do jednego z krajów niemieckojęzycznych (praca w 100% w siedzibie klienta końcowego).

Oferujemy:

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-25
Wyświetlona: 5645 razy