Konsultant / Starszy Konsultant SAP

praca it: etat dla RECRUIT.PL Agencja Rekrutacyjna / Wrocław, Łódź

Tagi: SAP ABAP konsultant SAP BI

Dla naszego klienta, dużej międzynarodowej firmy konsultingowej, mającej centrum kompetencyjne SAP we Wrocławiu oraz Łodzi w związku z ciągłym rozwojem i nowymi projektami, szukamy konsultantów funkcjonalnych i technicznych SAP, do pracy na etat we Wrocławiu lub Łodzi.

Zatrudnieni konsultanci będą pracować nad międzynarodowymi projektami (wdrożenia, roll-outy, w mniejszym stopniu support) w wyjazdowym lub stacjonarnym trybie pracy (w zależności od zadeklarowanej na początku zatrudnienia elastyczności w tym zakresie).

Praca dla naszego klienta zapewnia możliwość dynamicznego rozwoju, zarówno w kierunku eksperckim jak i zarządzania zespołami oraz poznawanie najnowszych produktów i technologii oferowanych przez SAP.

Obecnie najbardziej poszukiwani są programiści ABAP, konsultanci techniczni SAP PI, SAP Portal, BASIS SAP BI oraz konsultanci funkcjonalni modółów MM, PP, QM, SRM, PM, PS, FI, CO, CRM, BW/BI, APO, PLM, IS-Oil&Gas, IS-Retail. Ponadto otwarte są stanowiska managerskie w zakresie SAP Security / GRC, SAP Data Migration, SAP Tests, SAP Change Management, SAP Release Management, SAP PI Architect / Lead.

Kandydaci specjalizujący się w modułach SD, WM, IS-U, HCM i innych będą włączani do rekrutacji wyłącznie w przypadku dobrej znajomości zarówno języka angielskiego jak i niemieckiego lub w przypadku dużej elastyczności w temacie częstych podróży służbowych.

Lokalizacja: Wrocław, Łódź
NR REF 14/L4/13/40

Obowiązki:

  • analiza funkcjonalności, procesów i rozwiązań i doradztwo w zakresie technicznym i funkcjonalnym;
  • praca na projektach typu wdrożeniowego (pełne cykle);
  • uczestnictwo w projektach typu Roll-Out;
  • wsparcie klientów w zakresie UAT. Go-Live i opieki po-wdrożeniowej.

Oczekujemy:

  • 1 – 15 lat doświadczenia w projektach SAP jako konsultant funkcjonalny (konfiguracja systemu), techniczny lub programista;
  • dobrej znajomości procesów biznesowych w zakresie obszaru swojej specjalizacji;
  • doświadczenia w pracy z klientem końcowym w różnych etapach cyklu projektowego (analiza, fit/gap, zarządzanie wymaganiami i zmianą, UAT);
  • bardzo dobrych umiejętności analitycznych;
  • mile widziane doświadczenie zarówno w projektach wdrożeniowych jak i wsparcia;
  • bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole;
  • dobrej znajomości języka angielskiego;
  • znajomość dodatkowych języków obcych będzie bardzo dużą zaletą.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • system premii motywacyjnych;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Benefit/Multisport, imprezy integracyjne);
  • bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • elastyczny czas pracy;
  • możliwość dynamicznego rozwoju w zakresie swoich kompetencji i możliwość zdobywania nowych;
  • możliwość poznawania nowych technologii i rozwiązań oferowanych przez SAP;
  • uczestnictwo w ciekawych międzynarodowych projektach;
  • możliwość podnoszenia swoich umiejętności językowych w trakcie projektów oraz przy pomocy systemu szkoleń językowych;
  • szkolenia techniczne, funkcjonalne i wsparcie w certyfikacji SAP.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-25
Wyświetlona: 4191 razy