Junior UX Designer

praca it: etat dla e-point SA / Warszawa

Tagi: UX design Axure

Nr ref.: 2014_junior_uxdesigner
Wynagrodzenie: 5000 zł brutto

Czujesz, że projektowanie User Experience to Twoje przeznaczenie?

• wiesz, że kreacja dobrego interfejsu wymaga spojrzenia na system oczami użytkownika,
• chcesz nauczyć się tworzyć pełne koncepcje serwisów WWW / aplikacji,
• masz dar przekonywania innych do swoich pomysłów,
• potrafisz szybko i sprawnie wyszukiwać w sieci dobre wzorce.

Damy Ci ambitne zadania:
• projektowanie oraz tworzenie makiet serwisów, aplikacji webowych i mobilnych pod okiem doświadczonych UX Designerów,
• projektowanie struktur informacyjnych serwisów internetowych,
• współtworzenie założeń i prezentacji dla projektowanych koncepcji,
• analizowanie tworzonych rozwiązań i proponowanie usprawnień,
• bieżąca współpraca z web designerami przy projektowaniu GUI,
• śledzenie światowych trendów i inspirowanie nimi zespołu,
• benchmarkowanie dobrych wzorców dla projektów oraz analiza konkurencji,
• udział w przygotowywaniu materiałów do badań UX (prototypy, scenariusze itp.).

Oczekujemy od Ciebie:
• doświadczenia w projektowaniu rozwiązań webowych i mobilnych potwierdzonego przykładami zrealizowanych projektów,
• dobrej znajomości Axure RP,
• dobrej znajomości bieżących możliwości technologii internetowych,
• poczucia estetyki i umiejętność oceny projektów graficznych,
• kreatywnego myślenia, otwartego umysłu, twórczego podejścia do zadań,
• dobrej znajomości języka angielskiego,
• mile widziane studia związane z psychologią i/lub projektowaniem Architektury Informacji / UX Design.

Uwaga: Nie wymagamy doświadczenia na stanowisku związanym z typowym UX Designem. Zapraszamy Cię również , jeśli dotychczas pracowałeś/pracowałaś na stanowisku Grafika lub Web developera i czujesz, że potrafisz głębiej wchodzić w tworzenie koncepcji.

Oferujemy:
• możliwość twórczego spełnienia w realizacji ciekawych polskich i międzynarodowych projektów,
• pracę w doświadczonym zespole specjalistów otwartych na dzielenie się wiedzą i oferujących wsparcie na każdym etapie projektu,
• wynagrodzenie: 5.000 zł brutto,
• uregulowany czas pracy (40 godzin / tydzień).

Do zgłoszenia [ [email protected] z dopiskiem: Nr ref. 2014_junior_uxdesigner ]
załącz

• CV,
• zamiast listu motywacyjnego – krótką prezentację o sobie z argumentacją dlaczego powinniśmy pracować właśnie z Tobą (format prezentacji: Power Point lub dowolne narzędzie do tworzenia prezentacji webowych),
• portfolio projektów, w których brałeś/brałaś udział wraz z jasnym określeniem w nich swojej roli.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-27
Wyświetlona: 5539 razy