Administrator Baz Danych Oracle

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: Administrator Baz Danych Oracle

Katowice

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Aktualnie dla naszego klienta, lidera w branży energetycznej, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Administrator Baz Danych Oracle

Opis stanowiska:
• Rozwój, utrzymanie i wspieranie systemów infrastruktury klienta i związanego z nim oprogramowania
• Konfiguracja baz Oracle, tuning wydajności
• Świadczenie klientom usług zgodnie z ustalonymi standardami jakości i SLA

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze utrzymywania, administrowania, tworzenia baz danych Oracle, obiektów baz danych oraz instalacji oprogramowania
• Doświadczenie w zarządzaniu produktami związanymi z bazami danych Oracle
• Umiejętność budowania architektury usługowej SOA oraz architektury BPM i BPEL
• Wiedza z zakresu wdrażania i zarządzania procesami biznesowymi
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Pakiet świadczeń socjalnych
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-27
Wyświetlona: 4569 razy