Software Developer

praca it: etat dla Adpilot / Warszawa

Tagi: PHP Python JavaScript Programista PHP PHP Developer Python Developer JavaScript Developer Programista Python Software developer Programista Programista Java Developer

AdPilot jest innowacyjną agencją reklamową, dostarczającą klientom kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego, wykorzystującą najnowsze technologie. Największą wartością naszej firmy jest Zespół – to ludzie młodzi, zaangażowani, chętnie dzielący się wiedzą. Jeśli chcesz dzielić z nami nasze pasje – dołącz do nas!

Software Developer (miejsce pracy: Warszawa)

Zakres obowiązków:
• Projektowanie, rozwój i utrzymanie aplikacji i narzędzi wewnętrznych
• Praca przy dynamicznie rozwijanych narzędziach
• Opracowanie dokumentacji tworzonych narzędzi
• Prowadzenie badań i rozwoju przy wymagających tego projektach

Wymagania:
• Minimum 3 lata doświadczenia jako programista/software developer
• Doświadczenie z frameworkami PHP: Yii, Zend
• Doświadczenie z frameworkami JavaScript: NodeJS, PhantomJS
• Praktyczna znajomość wzorców projektowych
• Umiejętność szybkiego prototypowania aplikacji
• Bardzo dobra znajomość PHP i/lub Python i/lub JavaScript
• Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych
• Praktyczna znajomość pełnego cyklu życia oprogramowania
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
• Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
• Doświadczenie w działaniach R&D „Badania i rozwój”

Mile widziane:
• wykształcenie wyższe techniczne
• certyfikaty z bezpieczeństwa w IT

Oferujemy:
Dzięki nowoczesności i innowacyjności naszej firmy, zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w gronie profesjonalistów i ekspertów, w twórczej i przyjaznej atmosferze oraz brak rutyny w wykonywaniu codziennych obowiązków. Gwarantujemy elastyczne godziny pracy oraz wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-12-01
Wyświetlona: 4804 razy