Specjalista ds. IT

praca it: etat dla Grupa Profas / Zielona Góra

Tagi: LAN/WAN SAP CITRIX

Grupa ProfAs Sp. z o. o., jako agencja doradztwa personalnego wspiera swoich Klientów w dziedzinie Human Resources.

Obecnie dla naszego Klienta – europejskiego lidera w branży logistyki i transportu, świadczącego usługi w 16 krajach oraz posiadającego 200 oddziałów w Europie, poszukujemy kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: Płoty/Zielona Góra
ref.: PS/SIT/11/14

Zakres obowiązków:
-obsługa i utrzymanie sprawności infrastruktury sieci
-utrzymanie sprawności aplikacji
-tworzenie i zarządzanie profilami informatycznymi pracowników
-utrzymanie urządzeń sieciowych LAN/WAN
-praca w systemie SAP
-administrowanie siecią telekomunikacyjną
-rozwiązywanie bieżących problemów aplikacji CITRIX
-techniczna koordynacja zadań związanych z administracją sieciową
-szkolenie pracowników z aplikacji stosowanych wewnątrz firmy

Wymagania:
-wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
-min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
-bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego lub francuskiego
-duża samodzielność i zaangażowanie
-pro-aktywna postawa
-prawo jazdy kat. B
-orzeczenie o niepełnosprawności – mile widziane

Oferujemy:
-atrakcyjne warunki zatrudnienia
-atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki pozapłacowe
-rozwój zawodowy w ramach międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się organizacji
-możliwość awansu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-12-02
Wyświetlona: 4333 razy