Front End Developer

praca it: etat dla Coreo S.C. / Łódź

Tagi: HTML CSS3 JavaScript JQuery Front End

Zadania:
• Współudział przy tworzeniu produktów w nowoczesnych technologiach
• Rozbudowa i modyfikacja istniejących aplikacji
• Optymalizacja zastosowanych rozwiązań
• Programowanie aplikacji internetowych typu client-side w oparciu o język JavaScript,
• Przygotowywanie kodu HTML/CSS

Wymagania:
• Znajomość HTML5 i CSS3 w stopniu bardzo dobrym,
• Znajomość JavaScript,
• Doświadczenie w wykorzystaniu frameworka JQuery,
• Znajomość programu Adobe Photoshop
• Znajomość zagadnień Responsive Web Design,
• Doświadczenie w budowaniu interfejsów aplikacji internetowych,

Dodatkowe atuty
• Znajomość języka PHP
• Umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji GIT/SVN,
• Znajomość PrestaSHOP/Wordpress/Magento
• Kreatywność, otwartość, chęć do poszerzania swojej wiedzy oraz rozwijania pasji

Oferujemy:
• Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole, w miłej atmosferze,
• Dowolność formy zatrudnienia,
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-12-03
Wyświetlona: 5216 razy