Graphic - vfx artist dla Ten Square Games

praca it: etat dla Ten Square Games / Wrocław

Tagi: grafik vfx animacja wroclaw tensquaregames

Ten Square Games Sp. z o.o. to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma. Jesteśmy jednym z największych polskich producentów gier społecznościowych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : Graphic – vfx artist

Opis stanowiska:

-tworzenie efektów specjalnych (efekty cząsteczkowe, animacje, shadery) do gry mobilnej w silniku Unity 3D

Wymagania:

-znajomość Photoshop i 3d Studio Max bądź podobne;
-wiedza na temat aktualnych rozwiązań dotyczących vfx;
-doświadczenie na podobnym stanowisku;
podstawowa znajomość pisania shaderów lub tworzenia ich w edytorze wizualnym.

Mile widziane:

-znajomość Unity 3D, After Effects;
-doświadczenie w pracy z aplikacjami mobilnymi;
-znajomość ograniczeń platform mobilnych i umiejętność dopasowania się do nich;
-chęć rozwiązywania problemów technologicznych;
-zmysł estetyczny;
-umiejętność pracy w zespole;
-kreatywność;
-zainteresowanie tworzeniem gier;
-wysokie umiejętności interpersonalne;
-doświadczenie w programowaniu gier.

Oferujemy :

-stałą współpracę we wrocławskiej siedzibie firmy;
-atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
-kreatywną pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
-możliwość uczestniczenia w projektach od ich początkowej fazy;
-przyjazną atmosferę;
-elastyczne godziny pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-12-04
Wyświetlona: 5378 razy