Tester Oprogramowania

praca it: etat dla Inter-Permit Group Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: sql

Dla firmy IT poszukujemy osób, które dołączą do zespołu testerów oprogramowania.

Tester oprogramowania
Lokalizacja: Wrocław

Zadania:

Rejestrowanie błędów, awarii i usterek
Przeprowadzanie testów po wdrożeniowych Koordynacja poprawek błędów
Przygotowywanie dokumentacji testowej

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów
Ok. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
Bardzo dobra znajomość z zakresu języka SQL
Znajomość procesu wytwarzania i testowania oprogramowania
Doświadczenie w branży finansowej (dodatkowy atut)

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę, dzieło/zlecenie, B2B
Pełne wsparcie na projekcie – doświadczone osoby w projekcie, które chętnie służą pomocą
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, które wykorzystasz w dalszym etapie rozwoju swojej kariery
Pracę w młodym i dynamicznym zespole – jeśli chcesz uczestniczyć w projekcie wraz z znajomym/ą czekamy na Wasze aplikacje

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-12-10
Wyświetlona: 4334 razy