PHP Developer

praca it: etat dla Freshmind Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: Programista PHP Node js java script

Opis stanowiska:
Realizacja serwisów WWW od strony kodowania w PHP

Wymagania:
- Znajomość PHP, w tym praktyczna znajomość programowania obiektowego.
- Znajomość wzorców projektowych oraz dobrych praktyk programistycznych, w tym umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (SVN, GIT).
- Znajomość zagadnień z zakresu dokumentacji kodu (standard PHPDoc)
- Znajomość platformy Node.js
- Znajomość baz danych, SQL (MySQL)
- Znajomość XML, JavaScript (jQuery 2.0)
- Znajomość środowiska szablonów (Smarty, Twig)
- Umiejętność pracy w środowisku Linux, mile widziana znajomość shella.
- Doświadczenie w pracy na frameworku MVC
- Duża chęć rozwoju, łatwość przyswajania wiedzy

Mile widziane:
- Znajomość AMF (Zend_AMF)
- Znajomość frameworka Phalcon
- Znajomość zagadnień z zakresu testów jednostkowych (PHPUnit)

Oferujemy:
- Ciekawą pracę w młodym i ambitnym zespole, pełną wyzwań
- Wymagającego szefa i dużo pracy :)
- Miłą atmosferę pracy

Miejsce pracy:
- Warszawa
- Katowice

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-12-10
Wyświetlona: 5180 razy