Tester aplikacji mobilnych

praca it: etat dla AppYourself Sp. z o.o. / Łódź

Tagi: Tester aplikacji mobilnych

Opis stanowiska:

➤ testowanie aplikacji mobilnych i webowych pod względem funkcjonalnym
➤ testowanie aplikacji mobilnych na różnych urządzeniach z perspektywy użytkownika
➤ publikowanie aplikacji do Apple Store, Google Play Store oraz Amazon Store
➤ ścisła współpraca z programistami i działem obsługi klienta w Polsce i Niemczech

Wymagania:

➤ preferowane wykształcenie informatyczne lub pokrewne (również studenci ostatnich lat)
➤ znajomość technologii mobilnych Android/iOS
➤ znajomość obsługi urządzeń mobilnych (smartphone, tablet)
➤ umiejętność wykrywania błędów związanych z programowaniem
➤ znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (komunikacja wewnątrz firmy oraz czytanie dokumentacji technicznej)

Mile widziane:

➤ dobra znajomość metod i narzędzi informatycznych stosowanych w tworzeniu serwisów internetowych (HTML, JavaScript, CSS, AJAX)
➤ znajomość Selenium, JMeter, SoapUI, TestLink itp.
➤ doświadczenie z narzędziami BTS (Jira)
➤ znajomość (podstawowa) języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

➤ zatrudnienie w pełnym wymiarze lub jego części
➤ elastyczne godziny pracy (dostosowanie grafiku do zajęć na studiach)
➤ pełną wyzwań pracę w kreatywnym, międzynarodowym środowisku
➤ perspektywę rozwoju zawodowego w kierunku analitycznym, technicznym, lub programistycznym
➤ zdobycie umiejętności, poznanie nowych technologii
➤ miłą atmosferę
➤ konkurencyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-12-10
Wyświetlona: 5028 razy