Tester Oprogramowania

praca it: etat dla IT Kontrakt / Wrocław

Tagi: Tester Oprogramowania SQL ISTQB

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: DD/TO/WRO/12

 Obowiązki:
- Ewidencjonowanie awarii, błędów i usterek systemów informatycznych
- Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji testowej
- Koordynacja wdrożeń zmian takich jak poprawki błędów, skrypty modyfikujące bazę na środowiskach testowych
- Przeprowadzanie testów wycofania wersji i testów powdrożeniowych wersji
- Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych testów

 Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Roczny staż pracy na podobnym stanowisku.
- Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office;
- Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych,
- Znajomość języka SQL,
- Umiejętność obsługi Jira, SVN, CVS
- Praca w sektorze finansowym dodatkowym atutem
- Dobra znajomość procesu wytwarzania oprogramowania,
- Dobra znajomość zagadnień z zakresu testowania oprogramowania;
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

 Oferujemy:
- Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
- Stabilną pracę wśród profesjonalistów
- Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
- Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
- Prywatną opiekę medyczną

Sposób aplikowania na stanowisko:
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres: [email protected].
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi Kandydatami.

IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Tester Oprogramowania
Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-12-11
Wyświetlona: 4949 razy