Application Tester

praca it: etat dla edge recruitment / Kraków

Tagi: PHP HTML CSS Git SVN

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu programistów (obecnie 8 osób) pracujących w dziale IT i Produktu.

Główne zadania:

- implementacja testów jednostkowych i funkcjonalnych przy użyciu PHP-Unit
- administracja serwera testowego
- raportowanie błędów przy użyciu platformy Redmine

Oczekujemy:

- znajomości HTML, CSS, JavaScript, AJAX
- znajomości języka SQL (MySQL)
- doświadczenia w pracy z systemami kontroli wersji (Git, SVN, HG)

Mile widziane:

- znajomość języka PHP
- doświadczenie w pisaniu testów przy użyciu PHP-Unit
- znajomość CakePHP/Symfony
- znajomość innych języków skryptowych
- podstawy Ruby/Python/Perl/Bash

Oferujemy:

- pracę w nowoczesnej, dynamicznie i szybko rozwijającej się firmie
- pracę w przyjaznej, start-up’owej atmosferze przy ciekawych projektach dla renomowanych klientów
- stabilne zatrudnienie
- elastyczne godziny pracy
- prywatną opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-12-15
Wyświetlona: 4682 razy