Programista PHP/MySQL / PHP Developer

praca it: etat dla Nowoczesna Firma Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: php mysql web developer programista

Nowoczesna Firma Sp. z o.o.– medium wiedzy dla biznesu – właściciel portalu biznesowego www.nf.pl, telewizji interaktywnej www.kadry.tv , wydawca i organizator eventów biznesowych (seminaria, kongresy, Expo) W związku dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko

Programista PHP/MySQL / PHP Developer (nr. ref. NT-DEV-0909)

Opis stanowiska:

  • projektowanie i tworzenie serwisów oraz aplikacji internetowych w ramach portalu NF.pl
  • projektowanie i tworzenie nowych serwisów tematycznych
  • obsługa i rozwijanie tworzonych rozwiązań

Od kandydatów wymagamy:

  • bardzo dobra znajomość obiektowego PHP poparta doświadczeniem
  • umiejętność pisania bezpiecznego kodu
  • bardzo dobra znajomość technologii internetowych (HTML, JavaScript, AJAX, CSS) i specyfiki aplikacji internetowych
  • znajomość SQL i zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych
  • umiejętność tworzenia zoptymalizowanych zapytań SQL
  • kreatywność, umiejętność współpracy w zespole i odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • doświadczenie w pracach nad projektami internetowymi
  • efektywności i trzymania się harmonogramu

Mile widziane:

  • znajomość CakePHP lub Zend Framework
  • znajomość szablonów PHP Templates oraz SMARTY
  • WebServices, XML
  • znajomość SVN, systemy kontroli błędów
  • tworzenie wysokowydajnych aplikacji internetowych
  • podstawowa znajomość systemu Linux

Oferujemy:

  • interesującą pracę przy współtworzeniu nowatorskich projektów
  • ciekawe i stabilne stałe wynagrodzenie oraz premię zależną od efektów
  • pakiet opieki medycznej w największej sieci prestiżowych klinik
  • dofinansowanie obiadów w restauracji firmowej Knowledge Village
  • dopłaty do kursów językowych
  • dla wytrwałych i aktywnych pracowników istnieje możliwość realizowania długoterminowych szkoleń (MBA, CIM, Prince/PMI)
  • pakiet sportowy (osiągamy sukcesy w rozgrywkach między-firmowych)
  • po okresie próbnym – dodatkowe pakiety zależne od efektów i zaangażowania
  • dogodności technologiczne działu internetowego (superszybkie łącze, 2 monitory, możliwość zamawiania pozycji do biblioteczki IT, realizacja własnych pomysłów itp.)
  • możliwości korzystania z zaplecza rekreacyjnego Knowledge Village
  • możliwości rozwoju zawodowego wg różnych ścieżek zawodowych (lead programmer, menedżer projektów IT, menedżer produktów, możliwości awansu poziomego)

Dodatkowe informacje:
Forma współpracy: pełny etat, praca na miejscu w biurze w Warszawie nr ref NT-DEV-0909 tel: (22) 3141428 ul. Wiertnicza 141, Warszawa

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-09-01
Wyświetlona: 4937 razy