Inżynier Sieci

praca it: etat dla Grafton Recruitment / Bełchatów

Tagi: IT & Telecommunications | network | administrator analyst | Windows WAN LAN network | Windows Serwer Active Directory

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w obszarze bankowości i inwesytcji, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:

Obowiązki:
- Identyfikacja, diagnoza i rozwiązywanie problemów / zapytań zgłaszanych przez użytkowników w Europie i USA,
- Sprawdzanie i konfigurowanie zdalnie ustawień komputerów oraz urządzeń peryferyjnych użytkowników.

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku – 3 linia wsparcia także mile widziana,
- wykształcenie wyższe z obszaru IT,
- bardzo dobra wiedza odnośnie routerów i switchy,
- mile widziany certyfikat CCNA,
- dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
- pakiet benefitowy,
- szkolenia i kursy,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w znanej międzynarodowej firmie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-12-18
Wyświetlona: 6063 razy