Net Developer (Windows Phone)

praca it: etat dla Human&Hunter / Bełchatów

Tagi: Developer Net Windows

Human & Hunter Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: NDWP/MR/Ł

Zadania:
• tworzenie i utrzymanie aplikacji mobilnej na platformie Windows Phone
• optymalizacja aplikacji

Wymagania:
• znajomość platformy Windows Phone oraz technologii mobilnych
• praktyczna znajomość platformy .NET oraz języka C#/XAML
• bardzo dobra umiejętność programowania obiektowego
• wzorców projektowych (w szczególności MVVM)
• środowiska Visual Studio
• technologii webowych w zakresie REST, WebServices, JSON
• znajomość SQL
• praktyczna znajomość polityk i dobrych praktyk związanych z publikacją aplikacji w Windows Store
• doświadczenie w pracy metodologią Agile
• znajomość Silverlight, Windows RT, ActiveX, COM/ATL
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca rozumienie dokumentacji technicznej
• umiejętność pracy w zespole
• gotowość do podejmowania nowych wyzwań
• kreatywność

Nasz Klient oferuje:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pracę w miłej atmosferze i bieżące wsparcie zespołu
• dostosowanie godzin pracy do indywidualnych potrzeb
• dostęp do najnowocześniejszych narzędzi i technologii
• dodatkowe benefity (ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport, spotkania integracyjne, pokój multimedialny z konsolą i grami, napoje i przekąski w miejscu pracy)
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności 3 000 – 7 000zł netto

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-12-19
Wyświetlona: 5183 razy