Administrator sieci i usług

praca it: etat dla Cyclad / Poznań

Tagi: administrator sieci network poznań telecommunications telecom

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Aktualnie dla naszego klienta, największego w Wielkopolsce dostawcy zintegrowanych usług multimedialnych i telekomunikacyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko Administratora Sieci i Usług.

Obowiązki:
• Konfigurowanie, optymalizowanie oraz rozwój usług internetowych dla Klientów firmy
• Monitorowanie i utrzymanie systemów i usług informatycznych
• Badanie rynku telekomunikacyjnego pod względem dostępności nowych urządzeń i technologii
• Tworzenie koncepcji, testowanie oraz wdrażanie nowych technologii i urządzeń sieciowych
• Współpraca przy realizacji projektów biznesowych

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki telekomunikacyjne lub informatyczne
• Umiejętność administracji routerami oraz przełącznikami sieciowymi (np. Cisco, Juniper, Alcatel-Lucent, Huawei)
• Doświadczenie w pracy z Windowsem oraz Linuxem
• Umiejętność programowania w co najmniej jednym języku skryptowym (Perl, Bash lub PHP)
• Wiedza z zakresu protokołu BGP, technik MPLS, zagadnień QoS i transmisji typu Multicast
• Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych (MySQL/PostgreSQL)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym języka technicznego
• Dobra organizacja pracy, zarówno samodzielnej, jak i w zespole
• Kreatywność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Możliwość rozwoju w firmie, będącej liderem na rynku
• Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
• Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, kurs językowy, pakiet sportowo-rekreacyjny)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-12-22
Wyświetlona: 5208 razy