ComAngle poszukuje Grafików 2D, również praktyki

praca it: etat dla ComAngle / Warszawa

Tagi: Grafik 2D

Międzynarodowy producent oprogramowania ComAngle (www.comangle.com), specjalizujący się w usługach interaktywnych, w związku z dynamicznym rozwojem jak i długofalową współpracą oraz planowanymi przedsięwzięciami ogłasza rekrutację na następujące stanowiska:

- Grafik 2D

Świadczone usługi realizujemy w najwyższych standardach jakości dzięki wiedzy, doświadczeniu i rzetelności naszych pracowników.

Grafik Gier 2D:
Zakres prac:

  • tworzenie grafiki 2D oraz animacji do gier,
  • tworzenie tekstur do obiektów 3D,
  • opracowywanie szkiców koncepcyjnych do gry,
  • przygotowywanie elementów interfejsu gry,
  • obsługa edytora.

Oczekujemy:

  • zmysłu artystycznego,
  • samodzielności i sumienności,
  • zamiłowania do gier komputerowych i ich tworzenia,
  • doświadczenia w tworzeniu grafiki i animacji 2D,
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności,
  • terminowości.

Mile widziane:

  • umiejętność rysowania odręcznego,
  • doświadczenie w branży gier komputerowych,
  • aktualne portfolio,
  • umiejętność szybkiego uczenia się i otwartość na nowe rozwiązania,
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie podstawowym.

W zamian oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premia powiązana z wynikami pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • ciekawą pracę przy projektach trafiających na wszystkie rynki świata,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • ciekawy zakres obowiązków (brak monotonii),
  • możliwość stałego rozwoju i doskonalenia umiejętności,
  • udział w interesujących projektach,
  • miłą atmosferę pracy,
  • elastyczne podejście do obowiązków i pracy.

Forma współpracy / rozliczenie: Faktura VAT / umowa o dzieło / umowa o pracę / umowa zlecenie.
Region: zdalnie (cały kraj) lub praca w biurze
Warunki do uzgodnienia

Przyjmujemy także studentów na praktyki, również w zakresie działalności informatycznej.

Wybranym kandydatom oferujemy pracę przy innowacyjnych tytułach dla największych światowych Wydawców

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-09-01
Wyświetlona: 5715 razy