Analityk biznesowy

praca it: etat dla Eversoft sp. z.o.o. / Warszawa

Tagi: Analityk Biznesowy informatyka Warszawa

Eversoft Sp. z o.o. jest dostawcą usług doradczych i rozwiązań IT. Posiada bogate doświadczenie oraz wiedzę ekspertów branżowych i technologicznych. Jest dynamiczną firmą nastawioną na ciągły rozwój. Realizuje ogólnopolskie projekty informatyczne w zakresie doradztwa, wdrożeń i eksploatacji oraz wytwarzania oprogramowania.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz planami inwestycyjnymi poszukujemy kandydatów zainteresowanych projektem na stanowisku:

ANALITYK BIZNESOWY

Obowiązki:

· Opracowanie analiz biznesowych na podstawie danych klienta.

· Opracowanie dokumentacji analitycznej.

· Koordynacja wdrożeń funkcjonalności.

· Koordynacja i pomoc w zakresie rozwoju metodyki procesowej wg ustalonych wytycznych.

· Wsparcie procesu ofertowania poprzez przygotowywanie zestawień i prezentacji dla klienta.

· Kontakt z zespołem wykonawczym, reprezentowanie potrzeb klienta.

· Komunikacja i egzekwowanie stosowania zasad, metod organizacji i prowadzenia projektów.

Wymagania:

· Minimum 2 lata na podobnym stanowisku.

· Wykształcenie wyższe.

· Znajomość technik modelowania procesów biznesowych oraz notacji UML, BPM.

· Znajomość Enterprise Architect.

· Doświadczenie przy realizacji projektów doradczych w obszarze ubezpieczeń.

· Doskonałe umiejętności analityczne, wyciągania wniosków, konstruktywnego myślenia.

· Inicjatywa i zaangażowanie.

· Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

· Znajomość produktów ubezpieczeniowych: Igrafix, Requisitepro.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie Możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Stabilne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon Elastyczną formę współpracy: umowa o pracę lub umowa cywilno-prawna (działalność gospodarcza)

Jak jesteś zainteresowany, napisz do nas i wyślij swoje CV w języku polskim na adres: [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Eversoft Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-01-05
Wyświetlona: 4976 razy