Junior Test Engineer

praca it: etat dla eSKY.pl / Katowice

Tagi: testowanie test automation selenium python

eSKY Group to największe internetowe centrum podróży i lider sprzedaży usług turystycznych w Europie Środkowowschodniej. Działamy na rynkach w Polsce, Rumunii, Bułgarii oraz Brazylii. Oferujemy narzędzia do łatwej rezerwacji biletów lotniczych, hoteli, wycieczek oraz ubezpieczeń podróżnych. Od 10 lat zapewniamy kompleksową pomoc w planowaniu i realizacji podróży, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych.

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy, do naszego już ponad 80-osobowego działu IT w eSKY w Katowicach, poszukujemy osoby z pewnym doświadczeniem w testowaniu, zainteresowanej automatyzacją testów, na stanowisko Młodszego Inżyniera Testów.

Obowiązki:
• Automatyzacja testów w technologii Python w wykorzystaniem frameworków Selenium
• Implementacja i utrzymywanie rozwiązań wspomagających utrzymanie jakości naszych systemów
• Planowanie i realizowanie testów a także analiza ich wyników
• Pomoc w ulepszaniu i unowocześnianiu naszych rozwiązań technologicznych

Wymagania:
• Doświadczenie z co najmniej jednym frameworków automatyzacji testów webowych lub winforms
• Praktyczna znajomość 1-go z języków programowania: Python (preferowany), Ruby, Java, C#
• Znajomość języka zapytań SQL
• Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów projektowych i przywiązanie do detali
• Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji
• Doświadczenie w pracy z systemami typu bugtracker
• Doświadczenie w organizacji wdrożeń i pracy zespołowej
• Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Samodzielność, inicjatywa, odpowiedzialność

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie – wszystko zależy od Twojego doświadczenia i wiedzy (3500-4500 pln brutto)
• Przyjazną atmosferę i luźny start-up – płaska struktura organizacji, rozrywkowe gadżety
w pokojach, drzemki w godzinach pracy
• Świetne warunki pracy – nowoczesne biuro, dobrze zaopatrzona kuchnia, chillout room, najlepsze narzędzia komercyjne, elastyczne godziny pracy, możliwa praca zdalna
• Duże możliwości rozwoju – praca z najnowszymi technologiami, szkolenia wewnętrzne
i zewnętrzne, udział w konferencjach, projektach opensource, tworzeniu firmowego bloga
w godzinach pracy
• Dojrzały proces Agile – pełna adopcja w skali całej firmy od ponad 3 lat, certyfikowani Scrum Masterzy i Product Ownerzy dostępni na miejscu
• Dojrzałe procesy technologiczne – Test Driven Development, Continuous Integration
• Pełną autonomię – samoorganizujące się zespoły, swoboda kształtowania metodyki pracy
i wyboru technologii

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-01-08
Wyświetlona: 4772 razy