Młodszy Specjalista ds. IT

praca it: etat dla Adecco Poland / Poznań

Tagi: Młodszy specjalista ds IT SQL NAV

Młodszy specjalista ds. IT

Nr ref.: MSI/12/14

Miejsce pracy: okolice Poznania
Obowiązki:
• Współudział w projektach poświęconych aktualizacji serwerów SQL oraz systemu Microsoft Dynamics NAV
• Administrowanie SQL Server i zarządzanie procesami backup
• Dalszy rozwój aktualnych aplikacji wykorzystując języki oprogramowania: SQL , PHP, JS, Net,
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe: Informatyka lub zbliżone
• doświadczenia na tym samym lub podobnym stanowisku
• Doświadczenia w programowaniu systemów bazodanowych (SQL Server, MySQL)
• Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
• elastyczność czasu pracy

Nasz Klient oferuje:

• Możliwość rozwoju w środowisku międzynarodowym
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kwalifikacji
• Umowę o pracę na pełen etat
• Szkolenia i ścieżkę rozwoju
Oferta dotyczy pracy stałej.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-01-12
Wyświetlona: 4560 razy