Senior Business Analyst

praca it: etat dla dotCommunity / Gdańsk

Tagi: biznes analityk BA business analyst scrum

Dla jednego z Klientów poszukuję osoby na stanowisko Starszego Analityka Biznesowego.

Zakres obowiązków:

• analizia i projektowanie aplikacji webowych dla Klientów biznesowych i z sektora publicznego
• udział w budowaniu i utrzymywaniu relacji z Klientem
• adaptacja metodyk zwinnych oraz zarządzanie relacjami z Klientem podczas trwania projektu
• praca bezpośrednio z zespołem SCRUM-owym
• zbieranie wymagań biznesowych

Wymagania:

• około 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży IT, praca w metodologii SCRUM
• mile widziane dodatkowe doświadczenie jako konsultant przy projektach informatycznych
prowadzonych w metodologii Agile
• mile widziany background techniczny
• znajomość przynajmniej jednej branży (np. Telco, Financial Services, Public Sector, Healthcare)
• doświadczenie w przynajmniej 2 rodzajach systemów (np. ECM, CRM, eCommerce, EDRM, etc)
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
• umiejętność analizy i specyfikacji wymagań klientów
• umiejętność zarządzania czasem, zadaniami, multitasking, dokładność w wykonywaniu zadań
• umiejętność pracy w zespole, szybkiego uczenia się i chęć zdobywania nowej wiedzy oraz dzielenia
się nią
• gotowość do kilkudniowych podróży służbowych na terenie UK (wysoka rekompensata finansowa,
opłacone zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu)

Oferta:

• atrakcyjne wynagrodzenie
• ciągł rozwój zawodowy
• bogaty pakiet socjalny
• dostęp do szkoleń, zaawansowanych technologii oraz nowoczesnych procesów pracy
• elastyczny i przyjazny system pracy (m.in. praca zdalna)
• możliwość wyjazdów zagranicznych
• pakiet relokacyjny dla osób spoza Gdańska

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-01-12
Wyświetlona: 5051 razy