Grafik kreatywny / Ilustrator

praca it: etat dla GroMar Sp. z o.o. / Łódź

Tagi: grafika flash ilustracja projektowanie illustrator

Zakres obowiązków

Projektowanie elementów graficznych (w tym infografik) dla szkoleń e-learningowych. Duży nacisk na tworzenie postaci.

Wymagania

  • znajomość programów: Flash, Illustrator (grafika wektorowa),
  • tworzenie grafik z wykorzystaniem tabletu,
  • zdolności plastyczne,
  • kreatywność,
  • wysokie poczucie estetyki, dbałość o szczegóły,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

Dodatkowym atutem będzie znajomość programów: InDesign i Photoshop.

Co oferujemy?

  • pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie w Łodzi (21 miejsce wśród najszybciej rozwijających się firm technologicznych w centralnej Europie – „Deloitte Technology Fast 50 in Central Europe”),
  • możliwość pracy w młodym i pełnym pomysłów zespole specjalistów nowych technologii,
  • miłą atmosferę,
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • atrakcyjne zarobki.

Rekrutacja przewiduje następujące etapy:

1. Nadsyłanie CV + Portfolio.
2. Opcjonalnie – przygotowanie grafiki na wskazany temat.
3. Rozmowa rekrutacyjna.

Dołącz do nas!

Ważne! Aplikacje bez portfolio nie będą rozpatrywane.

Poznaj naszą firmę: http://www.gromar.eu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-01-13
Wyświetlona: 6141 razy