starszy programista PHP JS

praca it: etat dla Randstad / Poznań

Tagi: php javascript frontend backend mysql

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Naszym klientem jest firma z sektora nowych technologii, zajmująca się projektowaniem nowoczesnych rozwiązań biznesowych dla klientów branży automotive. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- projektowanie aplikacji – moduły funkcjona|ne, frontend/backend, bazy danych (Ms SQL, MySQL)
- implementacja na podstawie specyfikacji projektowej
- tworzenie interfejsów WS
- budowa aplikacji webowych integrujących się z istniejącymi systemami u klientów

Oczekiwania:
- bardzo dobra znajomość PHP MS.NET, Javascript
- znajomość języka zapytań SQL, znajomość baz danych MSSQL, MySQL
- umiejętność pracy z gotowymi frameworkami (np. PHP Zend Framework backbone)
- bardzo dobra znajomość htm|, xhtm|, CSS, xml
- bardzo dobra znajomość WSDL, Rest
- podstawowa znajomość programów graficznych, np.: Photoshop Flash

Oferta:
- udział w projektach leadera branży motoryzacyjnej w Polsce
- możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i kompetencji
- prywatną opiekę zdrowotną
- udział w ubezpieczeniu grupowym

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-01-16
Wyświetlona: 4628 razy