Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań IT - cała Polska, zdalnie

praca it: etat dla ComAngle / Warszawa

Tagi: Specjalista ds sprzedaży rozwiązań IT business developer przedstawiciel

Międzynarodowy producent oprogramowania dedykowanego ComAngle (www.comangle.pl), w związku z dynamicznym rozwojem ogłasza rekrutację na następujące stanowiska:

- Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań IT

Świadczone usługi realizujemy w najwyższych standardach jakości dzięki wiedzy, doświadczeniu i rzetelności naszych pracowników.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie trwałych relacji z dotychczasowymi klientami firmy
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
  • Sprzedaż usług i rozwiązań firmy
  • Rozwój działu sprzedaży
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Monitorowanie rynku

Kwalifikacje:

  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań informatycznych
  • Znajomość rynku gier i reklamy
  • Znajomość metod, narzędzi i technik sprzedaży
  • Wykształcenie minimum średnie lub w trakcie studiów (informatyka, logistyka, handel, finanse)
  • Łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych
  • Zaangażowanie oraz wykazywanie własnej inicjatywy

Oferujemy:

  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Bardzo atrakcyjny system prowizyjny (10-15%)
  • Dużą samodzielność w działaniu, pracę zdalną bez potrzeby siedzenia w biurze w określonych godzinach
  • Dla najlepszych premie oraz liczne dodatki
  • Możliwość pracy w nielimitowanym wymiarze
  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji, firmowe wyjazdy motywacyjno-integracyjne
    Forma współpracy / rozliczenie: Faktura VAT / umowa o dzieło / umowa o pracę / umowa zlecenie.
    Region: zdalnie (cały kraj) lub praca w biurze
    Warunki do uzgodnienia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-09-13
Wyświetlona: 6238 razy