Projektant Interfejsu Użytkownika

praca it: etat dla HumanWay.pl / Bełchatów

Tagi: projektant grafik ucd design interface html css

Firma HumanWay zajmująca się dostarczaniem rozwiązań do zarządzania rekrutacją poszukuje pracownika do swojego zespołu.

Zadania

  • projektowanie i tworzenie interfejsu użytkownika
  • tworzenie interfejsów użytkownika, przewodników oraz newsletterów
  • współpraca z obsługą techniczną projektu i wdrażanie modyfikacji elementów graficznych interfejsu użytkownika

Wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu interfejsu użytkownika (poparte realizacjami)
  • doświadczenie w pracy z Adobe Photoshop
  • znajomość HTML, CSS
  • umiejętność komunikacji, kreatywnego myślenia oraz przywiązanie do szczegółów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Współudział w tworzeniu dynamicznej firmy tworzącej skuteczne rozwiązania dla branży HR
  • Praca w młodym zespole
  • Elastyczne godziny pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-09-14
Wyświetlona: 14822 razy