Quality Assurance/Tester

praca it: etat dla MOVO Sp. z o.o. / Bełchatów

Tagi: Tester

Zakres obowiązków:
• Utrzymywanie i rozwój biblioteki scenariuszy testowych.
• Uczestnictwo w testach jednostkowych i automatycznych.
• Aktywny udział w procesie zapewnienia jakości wymagań – analiza i weryfikacja wymagań użytkowników pod kątem ich kompletności i poprawności.

Wyślij nam swoje CV jeśli:
• Masz co najmniej 1-3 lata doświadczenia zawodowego;
• Posiadasz kwalifikacje i umiejętności testera manualnego/ automatycznego ze znajomością narzędzi takich jak JMeter, JUnit, SoapUI, Selen;
• Pracowałeś w systemach operacyjnych Linux/ Windows;
• Dobrze znasz XML;
• Wyróżnia Cię zdolność analitycznego myślenia;
• Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie MOVO Sp. z o.o.
• Pracę w międzynarodowym zespole.
• Atrakcyjny system wynagrodzeń.
• Elastyczny czas pracy.
• Możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji.
• Dużą swobodę działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów.

JEŻELI UWAŻASZ ŻE NIE SPEŁNIASZ NASZYCH OCZEKIWAŃ ZAWSZE MOŻESZ ZARYZYKOWAĆ, PRZESŁAĆ NAM CV I OPISAĆ SWOJE NAJWIĘKSZE ATUTY I UMIEJĘTNOŚCI. STARAMY SIĘ ODPOWIADAĆ NA KAŻDĄ APLIKACJĘ.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-01-22
Wyświetlona: 5258 razy