Senior PHP Developer

praca it: etat dla Divante / Wrocław

Tagi: Programista PHP

Divante: polska spółka IT/e-commerce, 6 lat na rynku, ponad 120 utalentowanych specjalistów i ponad 350 zadowolonych klientów (Burger King, Solar, KFC, Intersport, Praktiker, Reserved, Plus). Tworzymy dedykowane rozwiązania, które napędzają e-biznes.

Rozwijamy oprogramowanie korzystając z dobrych praktyk (metodyka pracy, zgrane teamy, specjalizacja) i stosujemy nowoczesne technologie (bazy NoSQL, frameworki, systemy rozproszone), a także rozwijamy własne projekty open-source.

Szczególnie dbamy o nasz Zespół – mamy niepowtarzalną atmosferę pracy, zapewniamy szkolenia, warsztaty, certyfikacje oraz kursy językowe. U nas będziesz mógł się rozwijać i zdobywać bogate doświadczenie. Więcej o nas znajdziesz na www.divante.pl.
W związku ze stałym rozwojem firmy, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław

Nr referencyjny: PRJ-WRO-SPHP-2015/01

Wybranej osobie oferujemy:
- Pracę przy ambitnych projektach w interdyscyplinarnym zespole (programiści, projektanci UX, analitycy, testerzy)
- Możliwość pracy w metodykach zwinnych (Agile/SCRUM)
- Możliwość awansu w przejrzysty sposób (Junior, Standard, Senior, Team Leader)
- Stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę lub inną wybraną formę współpracy)
- Pakiet socjalny: opieka medyczna i karta Multisport
- Lekcje języka angielskiego
- Możliwości rozwoju: bogatą biblioteczkę firmową, warsztaty i szkolenia, dostęp do Tutsplus.com, certyfikację Zend i/lub Magento
- Pyszną kawę i świeże owoce
- Imprezy integracyjne, wieczory filmowe i inne atrakcje
- Niepowtarzalną atmosferę pracy w biurze w centrum Wrocławia

Zakres obowiązków:
- Tworzenie dedykowanych systemów backendowych i platform transakcyjnych

Wymagane:
- Kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku PHP oraz frameworku Zend lub innym (np. Symfony)
- Dobra znajomość MySQL i języka SQL (indeksy, optymalizacja zapytań)
- Znajomość OOP

Mile widziane:
- Znajomość systemu Magento eCommerce z perspektywy developera modułów
- Znajomość wzorców projektowych
- Znajomość OOD (zasady SOLID, GRASP; diagramy UML)
- Umiejętność pracy z systemami ticketowymi, np. Redmine
- Podstawowa znajomość systemu Linux i narzędzi linii poleceń
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Znajomość systemów kontroli wersji GIT, SVN

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-01-27
Wyświetlona: 4649 razy