Tester aplikacji internetowych i mobilnych

praca it: etat dla PromoAgency Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: PHP CSS WordPress JavaScript HTML

PromoAgency to agencja reklamowa, wchodząca w skład PromoHolding, która specjalizuje się w efektywnych kampaniach sprzedażowych oraz wspierających je kampaniach zasięgowych.
Kluczowi klienci agencji: PLL LOT, InPost, Tax Care, PKO Ubezpieczenia.

Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych! Dołącz do naszego zespołu IT.

Zakres obowiązków:

- Samodzielne przeprowadzanie testów oprogramowania
- Weryfikacja zgodności tworzonego oprogramowania z założeniami projektowymi
- Tworzenie scenariuszy testów i przygotowywanie raportów
- Współpraca z zespołami strategicznymi, projektowymi i deweloperskimi
- Aktywne wspieranie procesu tworzenia oprogramowania

Wymagania:

- Znajomość zagadnień IT
- Dokładność i dociekliwość
- Umiejętność współpracy w zespole
- Odpowiedzialność za powierzone zadania
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów

Mile widziane:

- Znajomość narzędzi wspierających testowanie
- Znajomość PHP, MySQL, JavaScript, HTML, CSS (RWD)
- Znajomość WordPressa
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Co oferujemy:

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się agencji
- Pracę przy dużych i ciekawych projektach
- Współpracę z młodym, kreatywnym zespołem
- Możliwość rozwoju

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-01-30
Wyświetlona: 4595 razy