WordPress | PHP Developer

praca it: etat dla BRING THE PIXEL / Wrocław

Tagi: wordpress php programista css html javascript

BRING THE PIXEL
Tworzymy nowoczesne, funkcjonalne i kompleksowe motywy (themes) i dodatki (plugins) do WordPress’a, których używają dziesiątki tysięcy klientów z całego świata.

Opis stanowiska i zakres obowiązków:

  • Praca na pełen etat w biurze w centrum Wrocławia na ul. Ruskiej.
  • Tworzenie i rozwój motywów do WordPressa
  • Tworzenie i rozwój wtyczek do WordPressa
  • Wsparcie techniczne produktów via email lub support forum
  • Udział w testach

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość środowiska WordPress (motywy, wtyczki)
  • Dobra znajomość PHP, HTML, CSS, JavaScript,
  • Podstawowa znajomość MySQL
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz udzielania wsparcia technicznego przez email lub support forum
  • Odpowiedzialność, samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, umiejętność argumentowania podejmowanych decyzji

Dodatkowe atuty:

  • Podstawowa znajomość systemu kontroli wersji Git,
  • Podstawowa znajomość systemu klasy UNIX (np. Mac OS lub Ubuntu)
  • Znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design
  • Znajomość zagadnień związanych z SEO

Oferujemy:

  • Rozwój umiejętności.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Komfortowe warunki pracy (biuro w centrum Wrocławia na ul. Ruskiej, blisko węzłów komunikacyjnych).
  • Zatrudnienie od zaraz.
  • Warunki finansowe uzależnione od doświadczenia, umiejętności i wybranej formy rozliczeń.
  • Brak kontaktów z końcowym klientem.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-02
Wyświetlona: 4774 razy