JAVA Developer (IPTV streaming video)

praca it: etat dla RECRUIT.PL Agencja Rekrutacyjna / Wrocław

Tagi: java IPTV JavaScript SQL

Nasz Klient, wiodący integrator systemów działający w branży teleinformatycznej i nowych mediów, poszukuje kandydatów / kandydatek do pracy na stanowisku JAVA SOFTWARE DEVELOPER przy projekcie związanym z transmisją strumieniową sygnału audio i video (VOD, Video On Demand, Telewizja Interaktywna). Praca polega na tworzeniu i rozwijaniu aplikacji związanych z telewizją interaktywną przeznaczoną na platformy mobilne Android i iOS oraz możliwość pracy w innych projektach związanych z telewizją IPTV opartych na technologii Java.

Obowiązki
Praca polegająca na tworzeniu i rozwijaniu aplikacji związanych z telewizją interaktywną przeznaczoną na platformy mobilne Android i iOS
Możliwość pracy w innych projektach związanych z telewizją IPTV opartych na technologii Java

Oczekujemy
Doświadczenia w programowaniu w Java, Javascript
Bazy danych: MySQL/Firebird
Znajomość narzędzi: Tomcat/JBoss, Eclipse, git (lub inny system kontroli wersji)
Znajomość technologii HTML, JSON, XML, REST, AJAX
NoSQL, object data base, Cassandra, Spring Framework

Oferujemy
Pracę przy ciekawym projekcie IPTV w zdecydowanie niekorporacyjnym stylu
Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji – etat lub faktura (projekt)
Kontakt z najnowszymi technologiami IPTV, streamingiem Video
Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-02
Wyświetlona: 4832 razy