Junior PHP Developer

praca it: etat dla Inter Media Polska / Oława

Tagi: Junior PHP Developer

W 1997 roku narodził się pomysł wsparcia lokalnego biznesu. Do tego celu stworzyliśmy markę Lokalny Informator Teleadresowy, a wraz z nią stworzyliśmy kompleksowy pakiet usług takich jak informator, serwis biznesowy www.lit.pl oraz infolinię 12345 00 00. W chwili obecnej zaplecze informatyczne oraz produkcyjne pozwala nam na obsługę ponad 3000 firm. Naszym celem jest dostarczanie informacji o firmach, produktach i usługach każdym kanałem komunikacyjnym. W związku dynamicznym rozwojem szukamy osoby do pracy na stanowisko:

Obowiązki:
- wdrożenia, utrzymanie oraz rozwój aplikacji webowych
- tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej aplikacji i procesów
- bieżąca praca nad rozwiązywaniem błędów i wprowadzaniem nowych funkcjonalności do systemu

Wymagamy:
- bardzo dobra znajomość HTML i CSS
- dobra znajomość obiektowego PHP​
- dobra znajomość JavaScript (+jQuery)
- dobra znajomość baz danych MySQL
- doświadczenie i umiejętność pracy z SVN lub GIT
- myślenie abstrakcyjne i umiejętność samodzielnego szukania rozwiązań
- chęć rozwoju, wysoka motywacja i zdolność do podjęcia inicjatywy

Dodatkowe atuty:
- doświadczenie zawodowe
- znajomość frameworka ZEND lub innego w architekturze MVC
- umiejętność zarządzania serwerem przez SSH
- znajomość Varnish, Redis, Lucene
- znajomość SEO
- znajomość RWD

Oferujemy:
- stałą pracę ze stabilnym wynagrodzeniem
- pracę przy stale rozwijających się aplikacjach webowych
- umowę o pracę (możliwe inne formy współpracy)
- czas pracy: 5 dni w tygodniu w godzinach 9:00 – 17:00
- szkolenia i podnoszenie kompetencji
- ścieżkę rozwoju osobistego i możliwość awansu
- wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-03
Wyświetlona: 4049 razy