Młodszy Tester Aplikacji

praca it: etat dla e-point SA / Warszawa

Tagi: Młodszy Tester Aplikacji

2015_4_młodszy_tester
Miejsce pracy: Warszawa
Wynagrodzenie 5000- 6000 brutto

Dołączysz do zespołu projektowego, który jest odpowiedzialny za budowanie i wdrażanie platformy cyfrowej sprzedaży produktów finansowych. Do zadań zespołu należy rozwijanie naszego produktu, dostosowywanie go do wymagań klienta i integrowanie z zewnętrznym oprogramowaniem. Poszukujemy osoby z wykształceniem technicznym (preferowana informatyka), niekoniecznie z doświadczeniem zawodowym, która chce się rozwijać w kierunku automatycznego testowania systemów informatycznych.

Zakres obowiązków:

· tworzenie i utrzymywanie testów od strony końcowego użytkownika (z poziomu przeglądarki),
· zgłaszanie błędów, weryfikacja poprawek.

Wymagane kwalifikacje:

· znajomość struktury stron WWW (HTML, XPath, DOM, Javascript, CSS, AJAX, XML),
· znajomość protokołu HTTP,
· znajomość języka SQL,
· Linux – znajomość systemu od strony użytkownika,
· programowanie w języku Python,
· systematyczność i dokładność,
· umiejętność pracy wielowątkowej,
· język angielski.

Mile widziane:

· znajomość iMacros i Selenium,
· programowanie w języku Java – aplikacje wielowątkowe i rozproszone,
· znajomość architektury JEE.

Oferujemy:

· dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
· opiekę medyczną (Medicover) ,
· indywidualne zajęcia z profilaktyki wad postawy z doświadczonymi rehabilitantami w siedzibie firmy (ćwiczenia, masaże),
· kartę Multisport,
· wyjazdy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe,
· wynagrodzenie 5000 – 6000 zł brutto miesięcznie,
· możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin,
· dogodną lokalizację miejsca pracy: Mokotów, przy stacji Metra Wierzbno.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-04
Wyświetlona: 4139 razy