Młodszy Specjalista MS SharePoint

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: SharePoint IIS EpiServer

Młodszy Specjalista MS Sharepoint
Czechy (Ostrava)

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.
Aktualnie dla naszego Klienta – znanej międzynarodowej firmy – świadczącej usługi IT w zakresie inżynierii projektu, usług zarządczych, rozwiązań branżowych oraz dla przedsiębiorstw, prowadzimy rekrutację na stanowisko: Młodszy specjalista MS Sharepoint.

Opis stanowiska:
• Dostarczanie i wdrażanie rozwiązań dla platform SharePoint
• Monitorowanie systemów IIS, EpiServer
• Zarządzanie aplikacjami MS Sharepoint
• Zarządzanie systemami firm na rynku międzynarodowym
• Uczestnictwo w zarządzaniu zmianą i bieżącymi problemami

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub studenci ostatnich lat
• Znajomość MS Windows Server 2008,2012
• Wiedza z zakresu IIS oraz MS SQL będzie dodatkowym atutem
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Zaangażowanie i chęć do nauki nowych technologii, zwłaszcza w obszarze produktów MS Sharepoint
• Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
• Stałą umowę o pracę
• Pakiet świadczeń dodatkowych (szkolenia, kursy techniczne z możliwością uzyskania certyfikatu, lektorat języka angielskiego)
• Pakiet świadczeń socjalnych (dodatkowy tydzień urlopu, ubezpieczenie emerytalne, ubezpieczenie na życie, MS Office Suite dla użytku domowego, szczepienia na grypę, dodatek lunchowy, dostęp do bufetu)

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami).”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-11
Wyświetlona: 5157 razy