Tester Oprogramowania

praca it: etat dla Easysend Polska Sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: php PhantomJS test Selenium

EasySend Polska Sp. z o.o. to firma z 9-letnią historią dynamicznego rozwoju w branży międzynarodowych przelewów pieniężnych. Jesteśmy ambitnym zespołem, który zawsze mierzy wysoko, dlatego cały czas rozwijamy nowe projekty. Cej jest prosty – wzrost zadowolenia naszych Klientów i konkurencyjności firmy na rynku. W ciągu ostatniego roku nasz zespół powiększył się dwukrotnie, więc idziemy w dobrym kierunku. :)

Aktualnie, w związku z rozwojem nowych projektów, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:
Zbieranie wymagań i wykonywanie analiz nowych funkcjonalności dla systemów informatycznych,
Wykonywanie analiz problemów zgłaszanych przez klientów i pracowników
Tworzenie scenariuszy testowych i planów testów,
Wykonywanie wewnętrznych testów funkcjonalnych,
Tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji projektowych, Wspieranie zespołu programistów w zakresie wiedzy analitycznej.

Od Kandydatów oczekujemy:
Rocznego doświadczenia na stanowisku testera oprogramowania
Znajomości technik testowania
Umiejętności konstruktywnego i analitycznego myślenia
Znajomości narzędzi: Selenium, PhantomJS lub inne
Dokładności, rzetelności i odpowiedzialności za powierzone zadania
Samodzielności i dociekliwości
Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
Poczucia humoru :)

Mile widziane:
Znajomość PHP
Umiejętność przygotowanie skryptów automatyzujących testowanie
Tworzenie dokumentów analitycznych,
Znajomość branży finansowej

Oferujemy:
Zatrudnienie na co najmniej 1/2 etatu
Rodzaj umowy – według indywidualnych preferencji
Wynagrodzenie rynkowe – uzależnione od doświadczenia
Przyjazną atmosferę w pracy w zespole ceniącym poczucie humoru
Partnerskie relacje z przełożonymi
Codziennie świeże owoce w kuchni oraz duży wybór kaw i herbat
Uczestnictwo w ciekawych i ambitnych projektach
Praca w elastycznych godzinach; możliwość pracy zdalnej
Firmowe wyjazdy i wyjścia integracyjne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-11
Wyświetlona: 4934 razy