java/ javascript developer

praca it: etat dla e-point SA / Warszawa

Tagi: java javascript HTML CSS SQL

Vertabelo to unikalna usługa pozwalająca na wizualne projektowanie baz danych w chmurze bezpośrednio przez przeglądarkę internetową, zrealizowana w technologii HTML5 i Java Enterprise. W ciągu pierwszego roku z Vertabelo skorzystało ponad 10 tysięcy użytkowników z całego świata. Szukamy wszechstronnych deweloperów o otwartych umysłach, którzy będą aktywnie uczestniczyć w rozwoju Vertabelo.

Zakres obowiązków

  • rozwój nowych funkcjonalności Vertabelo oraz tworzenie narzędzi w
  • opieka nad systemem produkcyjnym (nadzorowanie działania, weryfikacja i usuwanie problemów)
  • tworzenie testów automatycznych oraz dokumentacji do wykonanych prac
  • współtworzenie bloga produktowego (artykuły techniczne)

Wymagane kwalifikacje

  • umiejętność programowania w języku Java
  • umiejętność programowania w języku Javascript
  • znajomość  HTML/CSS
  • znajomość zagadnień związanych z wykorzystaniem relacyjnych baz danych, w szczególności dobra znajomość języka SQL,
  • przynajmniej podstawowa znajomość architektury Java Enterprise
  • znajomość obiektowych metodyk projektowania/tworzenia aplikacji
  • Linux – znajomość systemu od strony użytkownika
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (swoboda formułowania pisemnych wypowiedzi na zadane tematy inżynierskie).

Warunki zatrudnienia

  • wynagrodzenie 5.000 – 9.000 zł brutto w zależności od posiadanego doświadczenia
  • zapraszamy również studentów starszych roczników (minimalny wymiar czasu pracy ¾ etatu)
  • forma zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa zlecenie
  • praca w niewielkim zespole pod kierownictwem doświadczonych inżynierów,
  • dobra organizacja, unikalna atmosfera i komfortowe warunki pracy
  • możliwość rozwoju w kierunkach: Architekt Systemów, Kierownik Zespołu
  • opieka medyczna (Medicover)
  • indywidualne zajęcia z profilaktyki wad postawy (ćwiczenia, masaże) prowadzone przez doświadczonych rehabilitantów w siedzibie firmy
  • karta Multisport
  • dogodna lokalizacja miejsca pracy: Mokotów, przy stacji Metra Wierzbno.

Oferty prosimy przesłać na adres: [email protected] z dopiskiem:

Nr ref. 2015_05_developer_vertabelo

Na zgłoszeniu proszę umieścić klauzulę o następującej treści:_ “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz. 883)”._ Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wiecej o Vertabelo:

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-11
Wyświetlona: 4681 razy