[Gdańsk] Front-End Developer

praca it: etat dla Easysend Polska Sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: css3 jquery html5 angularjs javascript

EasySend Polska jest firmą działającą w branży międzynarodowych przelewów pieniężnych.
Jesteśmy ambitną firmą i zawsze mierzymy wysoko, dlatego cały czas rozwijamy nowe projekty, których celem jest wzrost naszej konkurencyjności na rynku i zwiększenie zadowolenia naszych Klientów.
W ciągu ostatniego roku nasza firma powiększyła się dwukrotnie, więc idziemy w dobrym kierunku :)
Opis stanowiska:
Obecnie poszukujemy Front-end Developera.
Chciałbyś mieć swobodę działania i realny wpływ na realizowane projekty?
Lubisz podejmować wyzwania i podnosić sobie poprzeczkę?
Cenisz sobie nieformalną atmosferę w pracy?
Dołącz do nas!

Wymagania:
Bardzo dobra znajomosć HTML5, CSS3 (mile widziany SASS)
Dobra znajomość JavaScript / jQuery
Umiejętność optymalizacji stron pod urządzenia mobilne (RWD)
Umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (Git).
Umiejętność pracy zespołowej
Poczucie humoru :)

Na plus:
Znajomość podstaw Adobe Photoshop
Znajomość HATEOAS
Znajomość AngularJS
Znajomość metod integracji z wykorzystaniem SOAP REST service

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie – forma zatrudnienia taka jak Tobie pasuje
Wynagrodzenie zależne od doświadczenia [4500 -6000PLN brutto]
Przyjazną atmosferę pracy w zespole ceniącym poczucie humoru
Partnerskie relacje z przełożonymi
Codziennie świeże owoce w kuchni i dobra kawa z ekspresu J
Ciągły rozwój, wymiana wiedzy i doświadczeń w zespole
Uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych i ambitnych projektach
Praca w elastycznych godzinach
Możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Firmowe wyjazdy i wyjścia integracyjne
Ubezpieczenie na życie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-13
Wyświetlona: 4906 razy