Senior Java Developer (możliwa pomoc przy relokacji)

praca it: etat dla Inter-Permit Group Sp. z o.o. / Łódź

Tagi: java JEE JSE

Dla naszego Klienta poszukujemy osób które dołączą do zespołu IT.

Senior Java Developer
Lokalizacja: Łódź

Zadania:

Projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta według procesu SCRUM
Dokumentacja wykonanej pracy
Opieka merytoryczna nad młodszymi programistami

Od kandydata wymagamy:

Biegłej znajomości języka Java (zarówno Java EE jak i Java SE)
Dobrej znajomości Frameworku Spring
Praktycznego doświadczenia w programowaniu wielowątkowym
Znajmości Messagingu (np. JMS, TIBCO lub MQ)
Znajomości metodyki Scrum
Efektywnej współpracy z klientami
Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

Twórczą pracę w doświadczonym, multikulturowym zespole
Konkurencyjne wynagrodzenie
Techniczne szkolenia i certyfikaty dostosowane do ścieżki kariery
Umowę na czas nieokreślony
Pakiet Benefit Multisport lub OK system
Prywatną opiekę medyczną
Pracę w anglojęzycznym środowisku oraz kursy języka angielskiego
Bibliotekę techniczną i dostęp do platformy e-learningowej
Pakiet relokacyjny oraz zwrot kosztów podróży dla kandydatów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-19
Wyświetlona: 4811 razy