programista ASP.NET/ SharePoint

praca it: etat dla Randstad Infostaff / Poznań

Tagi: programista ASP NET ASP NET NET programowanie SharePiont

Opis stanowiska:
• projektowanie i realizacja aplikacji portalowych związanych z SharePoint,
• programowanie Web Part w Windows SharePoint Services,
• opracowywanie dokumentacji technicznej projektu,
• współpraca z klientami i partnerami;

Wymagania:
• znajomość technologii webowych .NET i ASP.NET oraz Visual Studio (mile widziana praktyczna znajomość),
• podstawowa umiejętność konfiguracji IIS,
• doświadczenie w programowaniu aplikacji Windows SharePoint Services,
• dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień Active Direktory,
• wykształcenie wyższe lub studenci czwartego i piątego roku (informatyka);

Nasz Klient oferuje:
• możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w zakresie rozwiązań informatycznych,
• poznanie szerokiej gamy technologii wspierającej business inteligence oraz business process management,
• podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach,
• wynagrodzenie na konkurencyjnym poziomie;

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-09-21
Wyświetlona: 5335 razy