Oferuję pracę - Android Developer

praca it: etat dla VMR sp. z o.o. sp. k. / Poznań

Tagi: Android Developer

VMR Sp. z o.o. jest agencją interaktywną zajmujacą się tworzeniem dedykowanych aplikacji webowych i mobilnych w oparciu o najnowsze technologie. Wśród naszych realizacji znajdują się m. in. serwisy społecznościowe, systemy CMS oraz e-commerce, aplikacje facebookowe, iOS i Android. Posiadamy doświadczony i rozbudowany zespół programistyczny.

Pracujemy dla największych firm, polskich i zagranicznych m. in. Allegro, Amica, Discovery Channel, Porsche, BMW. Więcej informacji na stronie www.vmr.pl

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Android Developer
Miejsce pracy: biuro w centrum Poznania

Opis stanowiska:
- projektowanie oraz implementacja aplikacji mobilnych na platformę Android,
- rozwój i utrzymanie istnięjących aplikacji,
- współpraca z zespołem programistów mobilnych i webowych.
Wymagania:
- dobra znajomość Android SDK,
- znajomość języka Java,
- doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych,
- znajomość architektury oraz wzorców projektowania aplikacji mobilnych,
- znajomość metod komunikacji z usłygai webservice (REST, JSON),
- znajomość systemu kontroli wersji GIT/SVN,
- mile widziana znajomość metodyki Scrum/Agile.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- uczestnictwo w ciekawych i innowacyjnych projektach,
- okazję do rozwijania umiejętności przy współpracy z doświadczonym zespołem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-24
Wyświetlona: 4399 razy