Analityk Gier

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: Python R SQL D3 matplotlib gnuplot

Kraków

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.
Aktualnie dla naszego Klienta – wiodącego producenta oprogramowania komputerowego dla celów rozrywkowych – świadczącego usługi w zakresie gier rekreacyjnych, społecznych oraz mobilnych, poszukujemy specjalistów na stanowisko Analityk Gier.

Opis stanowiska:
• Przygotowanie, modyfikacja oraz weryfikacja struktury zdarzeń zachodzących w grze
• Definiowanie, wdrażanie oraz wizualizacja KPI dla danego produktu
• Analiza wpływu zmian w grze na wyniki wskaźników wydajnościowych oraz zachowania jej użytkowników
• Praca w zespole Scrum oraz aktywne wsparcie przy tworzeniu produktu

Wymagania:
• Umiejętność przetwarzania danych przy użyciu samodzielnie napisanych skryptów (np. w Python lub R)
• Znajomość SQL
• Umiejętność prezentacji danych w formie raportów
• Dobre umiejętności komunikacyjne oraz zaangażowanie w pomoc innym
• Doświadczenie w użytkowaniu bibliotek wizualizacyjnych ( np. D3, matplotlib, gnuplot) będzie dodatkowym atutem
• Mile widziana znajomość środowiska Hadoop (np. Hive, Pig, Cascading/Scalding, Crunch/Scrunch)

Oferujemy:
• Pracę w ciekawej i nowej branży
• Przyjazną atmosferę pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia swoich kompetencji
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-26
Wyświetlona: 4519 razy