Webdeveloper, Programista PHP, Web Developer

praca it: etat dla Openform / Kraków

Tagi: Programista PHP MySQL RWD Kraków

Oferta pracy na stanowisku webdeveloper

Openform design&digital studio – działamy w obszarze multimediów, designu, internetu. Zajmujemy się projektowaniem graficznym, tworzeniem serwisów, portali i innych aplikacji internetowych. W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko WEBDEVELOPER

Od idealnego kandydata oczekujemy:
- bardzo dobrej znajomości PHP (OOP), SQL (MySQL), JavaScript (JQuery, AJAX),
- dobrej znajomości (x)HTML, CSS,
- doświadczenie w tworzeniu systemów CMS,
- znajomość ORM Doctrine,
- znajomości systemu szablonów Smarty,
- znajomości frameworków (np. Zend, Symfony),
- umiejętności komunikacji i współpracy w zespole,
- dobrej znajomości języka angielskiego,
- umiejętności samodyscypliny.

Dodatkowymi atutami będą:
- umiejętność optymalizacji kodu pod różne przeglądarki internetowe (MS IE, Mozilla Firefox, Opera, Gogle Chrome, Safari),
- dobra znajomość standardów W3C oraz User Expierence,
- podstawowa znajomość obsługi programów graficznych (zwłaszcza w zakresie przygotowania grafiki do użycia na www),
- znajomość innych języków programowania (Java, C/C++),
- doświadczenie w realizacji projektów na urządzenia mobilne.

Zakres obowiązków:
- projektowanie nowych aplikacji w zakresie baz danych i silnika,
- rozwój, optymalizacja i konserwacja istniejących aplikacji,
- współpraca z zespołem w zakresie implementacji szablonów HTML,
- bieżące zmiany w zakresie HTML, CSS, JavaScript.

Inne wymagania od kandydata:
- zaangażowanie, chęć do pracy i uczenia się,
- odpowiedzialne podejście do pracy,
- student/ka 4 lub 5 roku studiów lub absolwent/ka studiów wyższych.

Oferujemy:
- solidną dawkę wiedzy i doświadczenia,
- możliwości rozwoju zawodowego,
- pracę nad bardzo ciekawymi projektami,
- bardzo przyjazną atmosferę.

Pozostałe informacje:
- Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”.
- Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami,
- Zatrudnienie, w zależności od dyspozycyjności kandydata, minimum ½ etatu

Miejsce pracy:
Kraków, ul. Blich 3/8

Sposób aplikacji:
Skorzystaj z poniższego formularza lub wyślij aplikację na adres [email protected]

Zapraszamy do rekrutacji!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-02-26
Wyświetlona: 4639 razy