Information Architect

praca it: etat dla K2 Internet S.A. / Warszawa

Tagi: architektura informacji użyteczność stron www

Wybrana osoba zostanie członkiem działu konsultingu i rozwoju w K2 Internet. Do głównych zadań zatrudnionej osoby będą należały: przygotowywanie koncepcji i projektowanie rozwiązań przyjaznych użytkownikowi, prowadzenie warsztatów funkcjonalnych, analiza funkcjonalna rozwiązań.

Obowiązki idealnego kandydata:

  • analiza wymagań klienta i przekładanie ich na projekt,
  • projektowanie taksonomii serwisów www,
  • projektowanie interfejsów: serwisów www, systemów transakcyjnych, intra/extra-netów oraz innych aplikacji internetowych,
  • współtworzenie działających prototypów na potrzeby badań z użytkownikami,
  • projektowanie i prowadzenie badań z użytkownikami.

Wymagania:

  • doświadczenie w agencji interaktywnej na podobnym stanowisku lub udział w projektach badawczych z podobnego obszaru,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z architekturą informacji, użytecznością oraz dostępnością,
  • świadomość trendów oraz obecnie stosowanych rozwiązań projektowach oraz technologii wykorzystywanych obecnie w Internecie,
  • znajomość programu Visio oraz innych narzędzi projektowych,
  • traktowanie Internetu jako pasji oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • atutem kandydata/kandydatki będzie wykształcenie z dziedziny HCI lub psychologii.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w projektach dla wiodących polskich i światowych firm,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji rynkowej,
  • szkolenia,
  • przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym, interdyscyplinarnym zespole,
  • opiekę medyczną i dostęp do centrów fitness.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-10-01
Wyświetlona: 6112 razy