Specjalista IT

praca it: etat dla 4P research mix / Warszawa

Tagi: CallCenter cati telecom it linux web

Firma 4P research mix działająca w obszarze badań rynku i opinii, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Zakres obowiązków:

- Bieżące wsparcie dla użytkowników systemów IT;
- Utrzymanie krytycznych usług IT;
- Administracja aplikacji webowych oraz platformy przetwarzania danych statystycznych;
- Utrzymanie infrastruktury teleinformatycznej firmy (w tym telefonicznego studia CATI);

Nasze oczekiwania:

- biegła znajomość obsługi komputera w środowisku MS Windows oraz umiejętność instalacji i konfiguracji aplikacji w środowiskach MS Windows;
- biegła znajomość pakietów biurowych MS Office;
- znajomość relacyjnych baz danych;
- podstawowa znajomość systemów Linux/BSD;
- znajomość zasad funkcjonowania sieci komputerowych: model ISO OSI, stos protokołów TCP/IP;
- podstawowa znajomość konfiguracji aktywnych urządzeń sieci LAN/WLAN;
- znajomość języków PHP, JAVA, XHTML, CSS, VB, SQL na poziomie podstawowym

- wykształcenie wyższe technicznie IT lub pokrewne, ew. studenci zaoczni ostatnich roczników;
- minimalne doświadczenie: 1 rok w obszarach IT/Telecom
- komunikatywna znajomość języka angielskiego, umiejętność pracy z anglojęzyczną dokumentacją techniczną

- umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej;
- odpowiedzialność, rzetelność, samodzielność i inicjatywa w działaniu

Mile widziane:

- znajomość technologii telekomunikacyjnych tj. ISDN, PABX, VoIP;
- doświadczenie w zarządzaniu studiem CallCenter / CATI
- doświadczenie w branży badań rynku

Oferujemy:

- Atrakcyjny system wynagrodzeń
- Przyjazną atmosferę w pracy
- Możliwość rozwoju

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-10-01
Wyświetlona: 6632 razy