Programista PHP

praca it: etat dla Trendmaker Sp.j. / Kraków

Tagi: programista PHP Typo3

Zakres obowiązków:
• praca nad rozwojem portali internetowych, tworzenie nowych funkcjonalności,
• rozwiązywanie problemów optymalizacyjnych,
• tworzenie dokumentacji,

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość PHP, AJAX, JavaScript, MySQL, CSS, XHTML
• dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:
• znajomość frameworków Javascript (jQuery, extJS),
• znajomość innych systemów zarządzania treścią (CodeIgniter)
• biegła znajomość systemu zarządzania treścią Typo3 oraz doświadczenie w tworzeniu rozszerzeń do Typo3.

Oferujemy:
• umowa o prace, praca w biurze długoterminowo,
• pracę w młodym, dynamicznym zespole,
• możliwość rozwoju zawodowego dzięki profesjonalnym szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-10-05
Wyświetlona: 6614 razy